Uwaga!
Informujemy, że przyjmujemy jeszcze zgłoszenia na nasze wystawy. Prosimy wysyłać wyłącznie kompletne zgłoszenia, opłacone i potwierdzone dowodem wpłaty. Ostateczny termin upływa w dniu 15.10.18 r. o godz. 18.00
 
Attention!
We inform you can still enter the dogs to our shows. Please send the entries wit the proof of payment. Last deadline is 15.10.18 at 6.00 p.m.


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Nominacja na Crufts 2019
Poznań, 17.11.2018   
więcej / more

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Zwycięzca Polski 2018
Poznań
, 18.11.2018    więcej / more


UWAGA!
Przyjmowanie psów odbywa się każdego dnia w godzinach od 7:00 do 11:00. Wszystkie psy podlegają obowiązkowej kontroli weterynaryjnej, która będzie miała miejsce w w/w godzinach przy wejściach do poszczególnych pawilonów.
Kontrola weterynaryjna zostanie potwierdzona pieczątką na numerku startowym uprawniającą do wejścia na ring.
Początek sędziowania od godz. 10.
Na terenie wystawy nie mają prawa przebywać psy nie będące uczestnikami wystawy. Psy zgłoszone tylko na jeden dzień mogą wejść na teren wystawy także drugiego dnia na podstawie potwierdzenia z dnia pierwszego.
ATTENTION!
Obligatory veterinary reception of dogs: at the entrance to the pavilions from 7 a.m. to 11 a.m. Judging from 10 a.m.
Dogs not entered to the show may not be brought into the show area. Dogs registered for one day only can enter the show area on the second day with the confirmation from the first day.

Stoiska handlowe – informacje dla firm (PDF) >
Uwaga! Ze względu na charakter imprezy obowiązuje zakaz sprzedawania lub rozdawania balonów!

Zamówienie przyłącza elektrycznego PDF 1 >   PDF 2 >

PLAN TERENU 1 >     PLAN TERENU 2 >


UWAGA!
Informujemy, że zarówno w sobotę 17 listopada jak i w niedzielę 18 listopada Weterynaryjny Bank Nasienia Omne Vivum wraz z mobilnym laboratorium zaprasza na badania nasienia reproduktorów zgłoszonych na wystawę (z rabatem 50%) oraz do mrożenia psiego nasienia w specjalnej rabatowej cenie.
Zainteresowanych zapraszamy do Pawilonu 5 (przy wejściu).